VYTVORIŤ ÚČET

STRATENÉ ÚDAJE?

SPOLUPRÁCA, AJ BEZ VSTUPNÝCH INVESTÍCIÍ

Nakupujte priamo od výrobcu. Sme otvorený akýmkoľvek možnostiam veľkoobchodnej spolupráce. Pre názornosť tu uvádzame možné spôsoby partnerstva

MÁM E-SHOP

Máte už zabehnutý e-shop a chcete ponúkať naše výrobky Vašim zákazníkom? Nie je nič jednoduchšie. Zaregistrujte sa a napíšte nám, že máte o takúto spoluprácu záujem. Dáme Vám povolenie na stiahnutie fotografií našich výrobkov spolu s veľkoobchodnou zľavou. Môžete, ale nemusíte objednať výrobky na Váš sklad. Dodáme ich rýchlo, hneď ako obdržíte objednávku od Vašich zákazníkov.

MÁM KAMENNÚ PREDAJŇU

Stará dobrá predajňa s cukrárenskými potrebami alebo dekoráciami :) Stále veľmi populárny spôsob nakupovania. Tu je spolupráca tiež jednoduchá. Zaregistrujte sa a dajte nám vedieť, že máte záujem o spoluprácu. Získate veľkoobchodnú zľavu a môžete uskutočniť prvý nákup. Výrobky sú balené v samostatných obaloch na tmavom pozadí aby ste si ich mohli pekne vystaviť v regáloch. Takéto balenia platia aj pre eshop.

SOM CUKRÁRKA

Pečiete doma a chcete umiestňovať výrobky Crystal Way na svoje torty? Pýtajú od Vás zákazníci svadobné exkluzívne svadobné dekorácie? Aj toto je možné a veľmi jednoduché. Zaregistrujte sa a dajte nám vedieť, že máte záujem o takýto typ spolupráce. Stačí zavolať alebo napísať. Získate cukrárenskú zľavu a môžete uskutočniť prvú objednávku.Balenie je v bublinkovej fólii, tak aby ste výrobok mohli umiestniť hneď na tortu :)

Bez registrácie to nepôjde :)

Po registrácii nám prosím napíšte, že máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu.

KONTAKTUJTE NÁS

TOP